top of page

чт, 27 трав.

|

Готель Гостинний Двір PETROS

ЧАША ПОВНА ЖИТТЯМ: тренінг сімейного благополуччя

весна знань в Карпатах

Реєстрацію закрито
Інші заходи
ЧАША ПОВНА ЖИТТЯМ: тренінг сімейного благополуччя
ЧАША ПОВНА ЖИТТЯМ: тренінг сімейного благополуччя

Час та місце

27 трав. 2021 р., 13:00 GMT+3 – 30 трав. 2021 р., 13:00 GMT+3

Готель Гостинний Двір PETROS, буд. 873, Кваси, Закарпатська область, Украина, 90640

Гості

Про захід

Що треба знати перед тренінгом? 

Всім нам хочеться великих досягнень, шалених грошей, карколомних успіхів, загального схвалення. Але для чого? Вісім з десяти осіб, яких Ти про це запитаєш, скажуть, що роблять це для своїх близьких – для дружин та чоловіків, дітей та батьків, друзів. Одним словом для близьких собі людей. Бо кожен з нас – це не самотній айсберг в океані. Всі ми є частиною чогось більшого – родини, роду, народу.  Власне для них, для наших рідних та близьких призначений цей тренінг – для налагодження і покращення стосунків з ними так, щоб їм з нами і нам з ними було насправді добре. 

За традицією всі вправи цього тренінгу пов’язані з старим добрим Методом Сільви, а точніше – з медитаціями, візуалізаціями, творчим використанням інтуїції та творчої уяви. Всього – це 23 цікаві та ефективні вправи. А ще незабутня енергетика тренінгу, спілкування з цікавими людьми, атмосфера релаксації та справжнього свята. 

Вартість участі в тренінгу 5 500 гривень, що дорівнює приблизно 200 Usd (ця інформація для тих, хто вибирається на наш тренінг з-за меж України). В цю вартість включено, окрім 

 • самого тренінгу (а це 24 години навчання)
 • проживання в кімнатах готелю Гостинний Двір PETROS – 3 ночі/4 дні. Розселення по дві особи в кімнаті.
 • харчування  – сніданок + обід. Домашня кухня.
 • додаткова розважально-пізнавальна програма – екскурсія до броварні Ципа або до географічного ценру Європи (за вибором групи); вечірка в гуцульському стилі
 • Чудові краєвиди,чисте гірське повітря. Дармовий буркут різних гатунків в необмеженій кількості.

А що в програмі тренінгу?

01. ІНТРОДУКЦІЯ. У вступній вправі ми поговоримо про цілі тренінгу, а також про інструменти за допомогою яких ми цих цілей досягатимемо.

02. ВІД КОНФЛІКТУ ДО ЗЛАГОДИ – так можна було б назвати весь блок вступних вправ, в який зібрані психологічні інструменти налагодження міжособистісних стосунків.

03. НАВЧИСЬ ЗАБУВАТИ. Всі ми не без гріх і наші близькі не є винятком з цього правила.  Все велике виростає з малого і, часом, малі непорозуміння розростаються в великі проблеми. Давай перегорнемо сторінку і почнемо все спочатку.  

04. НАВЧИСЬ ВИБАЧАТИ. Вміння прощати та вибачити – це складне але надзвичайно важливе уміння. Життя не стоїть на місці і жити не пробаченими кривдами образами – це, насправді, довгий та болісний спосіб самогубства. Не варто цього робити.

05. НАВЧИСЬ ДАРУВАТИ. Щедрість є ознакою великодушності. Кого б Ти хотів обдарувати теплом своєї душі? 

06. Я Наступні вправи тренінгу призначені виключно собі коханому (чи коханій). Бо хто є для Тебе найважливішою особою. Як не Ти сам. Тому ми заплануємо Твої цілі, а також поговоримо про:

07. Я ЗДОРОВИЙ. Найважливішим скарбом кожної людини є здоров’я, про що ми згадуємо тільки тоді, коли цей скарб починаємо втрачати. Тому поговоримо про можливості ментального оздоровлення.

08. Я БАГАТИЙ. Гроші – це зовсім не та тема, якої слід соромитись.  Якщо ми можемо щось зробити для того, щоб виробити у собі свідомість багатої людини, то не варто цього відкладати.

09. Я ВІЛЬНИЙ. Це солодке слово свобода… Але свобода – це не тільки слова, це найважливіший людський стан, який, схоже, є кінцевою метою людської еволюції.

10. Я ЩАСЛИВИЙ. І щастя – це також не тільки гачок, на який вішають всілякі рекламні обіцянки. Це емоційний стан, котрий не виникає на пустому місці. То що зробити, що місце призначене щастю у нашій душі не залишалось пустим. 

11. ВІН та ВОНА. Якщо ми вже говоримо про щастя, то поговоримо про те, з ким Ти ділиш це щастя (чи нещастя?) і як розділити його порівну?

12. МАТИ. Наступні теми призначені нашим батькам. Та й як може бути інакше, якщо без них не було б нас? Зрештою, ми і є їхнім способом вирішити проблему безсмертя.

13. БАТЬКО. В кожному з нас живуть різні люди. В попередній вправі Ти зустрічався зі своєю внутрішньою матінкою, а в цій – з татом.

14. РОДИНА. Стосунки з родичами (братами, сестрами, дядьками та тітками) дуже часто не є найкращими. Цьому є причини, але в цій темі ми говоримо не тільки про причини, але й про те, як ці стосунки налагодити.

15. РІД. Кожен з нас є ланкою у ланцюжку людських поколінь. Більшості своїх предків ми не знаємо, але вони продовжують жити в наших головах. А часом, навіть, намагаються керувати нами. 

16. ДІТИ. Діти це ланка у ланцюжку поколінь, яка з’являється завдяки нами.  Вони понесуть у майбутнє наші гени, а отже й нашу пам’ять. Що ми можемо зробити для них, щоб їхнє життя було щасливим?

17. ДРУЗІ. Людина є істотою соціальною. Коло наших рідних та близьких – це і є наш власний соціум, у якому ми живемо та інтегральною складовою частиною якого є. Зроби щось для своїх друзів і ваша дружба стане ще міцнішою.

18. СПІВПРАЦІВНИКИ.  Є люди, які працюють пліч-о-пліч з нами. Хочемо ми цього чи ні,  подобаються вони нам чи ні, але п’ять з семи днів тижня ми проводимо разом з ними. Хіба стосунки з ними не є важливими?

19. ОДНОДУМЦІ. Люди, що думають в одному напрямку з нами – це величезна цінність. Нею треба дорожити.

20. ДІМ. Дім – це не тільки дах та стіни, що захищають нас від негоди. Дім – це невелика, але  приватна територія – наш останній прихисток і тиха гавань у бурхливому морі життя. Що ми можемо вчинити, щоб він став ще затишнішим?

21. ЗАГЛЯНЕМО У МАЙБУТНЄ. Давай подивимось, що буде діятись з Тобою та Твоїми близькими через рік, через два, через… Час вибери сам, але знай, що це можливо.

22. ЧАША ПОВНА ЖИТТЯМ. Нехай всі Твої мрії та бажання сповняться уже в цьому році.

23. КОЛО СИЛИ. ЗАВЕРШЕННЯ ТРЕНІНГУ.

Квитки

 • ПОВНА ОПЛАТА

  5 600,00 ₴
  Продаж завершено
 • ПОПЕРЕДНЯ ОПЛАТА

  Решту суми сплачуєте перед початком тренінгу "біля дверей"

  600,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

SVG__Pci_mcs_vervs_313x60.jpg

Оформлення замовлення  захищено шифруванням HTTPS / TLS.

Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена

міжнародним аудитом PCI DSS. 

Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, support@portmone.com

bottom of page