top of page

пт, 11 груд.

|

онлайн психотерапія емоційного вигоряння

ПОПІЛ ПІСЛЯ ФЕЄРВЕРКУ: СИНДРОМ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРЯННЯ

онлайн курс психотерапії емоційного вигорянння. 22 психологічні вправи; загальна тривалість курсу - понад 20 годин; мова курсу - на бажання групи; бонус тренінгу - повний цифровий запис.

Реєстрацію закрито
Інші курси
ПОПІЛ ПІСЛЯ ФЕЄРВЕРКУ: СИНДРОМ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРЯННЯ
ПОПІЛ ПІСЛЯ ФЕЄРВЕРКУ: СИНДРОМ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРЯННЯ

Час та місце

11 груд. 2020 р., 15:00 – 13 груд. 2020 р., 20:00

онлайн психотерапія емоційного вигоряння

Гості

Про захід

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ КУРСУ? 

Дана навчальна програма є більш ніж тренінгом у класичному розумінні цього терміну. Під час курсу відбувається не тільки навчання певним психологічним технікам та демонстраційне їх виконання, як у звичайному тренінгу, але й психотерапевтична корекція у тому об’ємі, в якому це дозволяє формат онлайн спілкування. Себто, учасники курсу отримають не тільки знання та навички, які можна буде з успіхом використати, коли в них виникне потреба. Зупинка емоційного вигоряння і, навіть, повна елімінація його наслідків відбуваються уже під час занять, а набір психотерапевтичних процедур курсу покликаний в подальшому створити стійкий імунітет від емоційного вигоряння.

​Як звичайно під час наших онлайн навчальних заходів, учасники отримують цифровий запис усіх тем та вправ навчання. Так буде і цього разу, однак найкращого результату буде досягнено від повної та активної Твоєї особистої участі у курсі. В даному випадку – це дуже важливо. Просимо звернути на це увагу.

​Негайно після оплати курсу майбутній його учасник отримує квиток з посиланням на веб-кімнату, де відбуватиметься курс. Варто, ще до початку курсу, перейти по цьому посиланню, протестувати веб-кімнату та налаштувати її на свій смак. Бажано під час роботи в курсі користуватись слухавками, що покращує якість звуку.

Курс складається з окремих занять - тем, які, у свою чергу, містять у собі теоретичні роз’яснення та практичну частину – вправу, призначену для вироблення певної навички, яку рекомендується виконувати під час курсу. Тривалість кожної теми – приблизно година. Перерва між темами – 15 хвилин.

Початок курсу у п’ятницю 11 грудня 2020 року о 15.00 за Київським часом.

 ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ – 15.00 – 20.00 – п’ятниця, 11 грудня 2020 

 • ТЕМА 1. ІНТРОДУКЦІЯ. Що таке емоційне вигорання: історія питання. Як проявляє себе емоційне вигорання: попіл після феєрверку. Поведінка типу А: її причини та наслідки. Синдром емоційного вигоряння, як причина захворювань: чим це загрожує? Завдання курсу та способи вирішення поставлених в курсі задач: як ми це зробимо? Медитація, креативна уява та інтуїція.
 • ТЕМА 2. ПОНЯТТЯ СТРЕСУ. Ханс Сельє та його теорія стресу. Чи розуміємо ми насправді, що таке стрес? Чому життя неможливе без стресу. Стрес – як адаптивний механізм. Робота стресу. Еустрес та дистрес. Стрес природний і стрес соціальний: руйнівна сила суперечностей. Техніки елімінації стресової напруги. Як деструктивну роботу стресу перетворити в конструктивну?
 • ТЕМА 3. М’ЯЗОВИЙ ПАНЦИРВільгельм Райх і поняття м’язового панцира. Що таке м’язовий панцир, звідки він береться і навіщо потрібен?  В’язниця, яку ми носимо на собі. Оргонна теорія. Поняття вітальної енергії – енергії життя. Як відновити нормальну циркуляцію життєвої енергії в організмі? Мотивація самодостатності та почуття внутрішньої свободи.
 • ТЕМА 4. ТІЛЕСНО-ОРІЄНТОВАНА ПСИХОТЕРАПІЯ. Тіло й душа як нероздільна єдність. Як мислення впливає на тіло? Біофідбек – біологічний зворотній зв’язок. Зміна мислення через фізичні вправи. Прогресивна м’язова релаксація Якобсона. Антистресова фізична зарядка на робочому місці.
 • ТЕМА 5. ДИХАЛЬНА РЕЛАКСАЦІЙНА ГІМНАСТИКА. Що ми знаємо про дихання і як ритм дихання залежить від нашого психічного стану? Дихальні вправи для глибокої релаксації.

 ДРУГИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ – 10.00 – 20.00 – субота, 12 грудня 2020 

 • ТЕМА 6. 4-7-8. ШВИДКА ДИХАЛЬНА РЕЛАКСАЦІЙНА ГІМНАСТИКА. Ця дихальна техніка, розроблена доктором медицини Едрю Вейлом із Гарвардського університету допоможе Тобі не тільки швидко приводити себе в норму у випадку фізичної перевтоми чи психічного перенапруження, але, в поєднанні з медитацією, стане одним із важливих компонентів ментальної вакцини від емоційного вигоряння.
 • ​ТЕМА 7. СОН. Емоційне вигоряння майже завжди супроводжується порушеннями сну. Це закономірно, адже сон у нашому життя виконує вкрай важливі регуляторні й відновні функції. Дисбаланс викликаний вигорянням порушує ці функції. Виникає, в певному сенсі, закляте коло – адже будь-яку порушення сну тільки загострюють та прискорюють емоційне вигоряння. Це коло слід розірвати і налагодити сон без усяких снодійних хімічних засобів, що негайно дасть себе знати в загальному оздоровленні.
 • ТЕМА 8. ФАБРИКА ЕМОЦІЙ. Що таке емоції і навіщо вони потрібні? Внутрішня система управління – емоційні пряники та батоги. Про що свідчать емоції? Енергетика емоцій. Біохімія емоцій. Адреналінова петля. Перевиробництво емоцій, як причина емоційного вигоряння. Управління емоціями: наскільки це можливо?
 • ​ТЕМА 9. ЕМОЦІЙНІ ПОТРЕБИ. Емоційне спонукання та емоційне підкріплення. Як зрозуміти чого вимагають від нас емоції? Ієрархія емоційних потреб. Піраміда емоційних потреб Абрагама Маслоу: наскільки можна на неї покладатись? Самоактуалізація – як це відбувається?
 • ТЕМА 10. ЧОМУ ЛЮДИ ТАКІ РІЗНІ? Поняття функціональних психотипів. Як психотип визначає емоційні потреби? Як управляти людьми через задоволення їх емоційних потреб? Фен-шуй міжлюдських стосунків. Прості секрети непростих відносин.
 • ​ТЕМА 11. МАСКИ І РОЛІ. Весь світ театр, а люди в ньому актори, - ці слова Шекспіра вже давно стали аксіомою. Хочемо ми того чи ні, усвідомлюємо ми це чи ні, але кожен з нас в житті вимушений виконувати певні ролі і набір ролей у театрі життя доволі різноманітний. Якщо вже нам нікуди не подітись від своїх ролей, то мабуть важливо навчитись їх виконувати добре. Втім, не варто й забувати, що це все-таки ролі і в кожному спектаклі мусить бути антракт. Театротерапія емоційного вигоряння.
 • ​ТЕМА 12. ЯКОРІННЯ ЕМОЦІЙ. Ще одна театральна тема. Кожен добрий актор вміє викликати (не просто вдавати) певні емоції. Це називається якорінням емоцій. Як і навіщо це робиться – поговоримо у цій темі.
 • ​ТЕМА 13. ДИХАЛЬНА АКТИВІЗУЮЧА ГІМНАСТИКА. Часом життя змушує нас не розслаблятись, а, навпаки, мобілізувати свої фізичні та психічні сили. У цьому Тобі допоможе комплекс вправ активізуючої дихальної гімнастики.

 ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ – 10.00 – 20.00 – неділя, 12 грудня 2020 

 • ТЕМА 14. ВМІННЯ ВІДМОВЛЯТИ. Люди – істоти соціальні, і потреба у взаємній допомозі та підтримці закодована в наших генах. Зрештою, наша система виховання, як домашнього так і соціального, також налаштована на вироблення у людей колективізму. Втім, схильність до альтруїзму часто буває підставою для маніпуляцій та обману занадто доброзичливих людей. Тому вміння відмовляти, та ще й так, щоб не відчувати при цьому почуття вини, - це дуже корисна, хоч і непроста навичка. Варто виробити її.
 • ТЕМА 15. ВМІННЯ ЗАБУВАТИ. Не можна забувати Тільки своїх обіцянок та днів народжень своїх друзів. Це факт. Однак є події в нашому житті, які і хочеться забути, та не вдається. Уміння забувати – навичка не менш важлива, аніж уміння говорити ні. Її також варто створити.
 • ТЕМА 16. ВМІННЯ ПРОЩАТИ. Всі світові релігії навчають своїх адептів бути милосердними до інших людей та прощати їхні погані вчинки. Чи вміємо ми це робити? Питання риторичне, бо відповідь на нього відома – ні, не вміємо.
 • А непогано було б навчитись, бо прощення – це зовсім не капітуляція, а один із різновидів самозахисту. Та й зрештою, кажуть що немає більш витонченої помсти, аніж змусити свого кривдника полюбити Тебе.
 • ТЕМА 17. РОЗРИВ СТОСУНКІВ. Все в житті має свій початок і свій кінець. Міжлюдські стосунки можуть (і повинні) приносити їх учасникам радість. На жаль так буває не завжди. Розбите часом уже неможливо склеїти докупи, і розрив стосунків, швидкий та безболісний, – може бути найкращим виходом з ситуації. І це також треба вміти.
 • ТЕМА 18. ЕНЕРГЕТИЧНІ ВАМПІРИ ТА ЕНЕРГЕТИЧНІ ДОНОРИ. Як влаштовано енергообмін між людьми? Що таке енергетичний вампіризм і що таке емоційне донорство? Міжособистіний та соціальний вампіризм: як нами маніпулюють і як захистити себе від сторонніх маніпуляцій?
 • ​ТЕМА 19. МЕНТАЛЬНА КОМУНІКАЦІЯ. Як відбувається інформаційний обмін між людьми на рівнях неусвідомленого? Телепатія: міфи та факти. Спілкування без слів: наскільки це можливо.
 • ​ТЕМА 20. МЕНТАЛЬНЕ ПЕРЕКОНАННЯ. Як переконувати людей на відстані і без застосування слів? Навіщо нам дружба? Техніки ментального спілкування та переконання.
 • ​ТЕМА 21. МЕНТАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ. Контакти з переконаннями та поведінкою деяких (на щастя далеко не всіх) людей може викликати почуття, схожі до відчуттів фізичного забруднення. І тоді хочеться змити і зчистити з себе весь налиплий бруд. Це можна зробити.
 • ТЕМА 22. ЛЮБОВ ДО СЕБЕ. Варто навчитись любити усіх людей, хоча й непросто це зробити. Та при цьому слід пам’ятати, що любов до всього людства, починається з любові до однієї особи. І цією особою є Ти. 

Квитки

 • КВИТОК

  Онлайн курс психотерапії емоційного вигоряння

  1 200,00 ₴

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

SVG__Pci_mcs_vervs_313x60.jpg

Оформлення замовлення  захищено шифруванням HTTPS / TLS.

Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена

міжнародним аудитом PCI DSS. 

Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, support@portmone.com

bottom of page