top of page

онлайн курс ВІТЕР ПЕРЕМІН

image (7).png

планування успішного року

28-31 грудня 2020

03 січня 2021

18 психологічних вправ;

загальна тривалість курсу - майже 20 годин;

мова курсу - за бажанням групи

бонус тренінгу - повний цифровий запис

вартість участі в курсі:

1000 UAH = 35.25 USD

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ КУРСУ?

Майбутнє неможливо передбачити, однак його можна створити. Принаймні в одному невеликому локусі часу-простору, яким є Твоя сім’я. Для цього Тобі потрібен чіткий та реалістичний план, впевненість у своїх можливостях та висока мотивація. А ще – уміння ухвалювати зважені рішення та передбачати результати своїх кроків до мети. Всього цього важко досягти не володіючи навичками управління інтуїцією та творчою уявою. Тому більша частина психологічних технік цього курсу так чи інакше пов’язана з використанням інтуїції для досягнення успіху.

 

А ще в цьому курсі буде доволі багато письмових завдань, бо як може бути успішним план, якщо не записати окремі його етапи? Тому не забудь, будь-ласка, запастись зошитом та олівцем для записів. Можна, звичайно, писати і в комп’ютері, але пам’яттю руки таки не варто легковажити. 

 

 

Негайно після оплати курсу майбутній його учасник отримує квиток

з посиланням на веб-кімнату, де відбуватиметься курс.

Варто, ще до початку курсу, перейти по цьому посиланню, протестувати веб-кімнату та налаштувати її на свій смак.

Курс планування розбито на окремі сегменти, що не є випадковим. Кожен етап має свої призначення так само, як і час між сегментами, який дає можливість ще раз замислитись над своїми планами й цілями. Сказано ж бо: що написано пером – того не витягнеш і волом. Тим більше, що записувати свої плани ми будемо не тільки на папері, а (і це головне завдання курсу) у власній підсвідомості, оскільки нам важливо перетворити під час курсу власну підсвідомість із противника у найближчого та могутнього союзника.

 

Техніки курсу мають своє глибоке психологічне підґрунтя і це, звичайно ж, прозвучить у поясненнях теоретичної частини, втім, і без магії наш курс не обійдеться. Зрештою, грань між психологією та магією настільки тонка, що, можливо, її і зовсім немає.

 

Час новорічних свят з давніх-давен був часом магії. Та й що для нас є найважливішим – відповідність науковим догмам чи досягнення результату?

 

А результат, якщо все буде виконано так, як треба, - не забариться. 2021 рік повинен стати Роком Твого Успіху.

Зроби це!

Початок курсу в понеділок 28 грудня 2020 року о 18.00 за Київським часом.

image (5).png

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ: 18.00 – 21.00, понеділок 28 грудня 2020

ТЕМА 1. ІНТРОДУКЦІЯ. Свідомість і підсвідомість: хто господар в Твоїй голові? Чому люди завжди чогось хочуть і чому їм це зазвичай не вдається: від чого залежить сповнення бажань? Прикладне використання мрії.

ТЕМА 2. ПРЕКОГНІЦІЯ 2021. Прекогніція (з латини praecognitio, з prae - перед і cognitio - знання) є формою екстрасенсорного сприйняття подій, які ще не стались – передбачення. Завдяки прекогніції ми можемо заглянути в майбутнє. Точніше, в той із варіантів майбутнього, який, на даний момент є найбільш імовірним з усіх можливих, оскільки варіантів майбутнього є незчисленна кількість. Однак кожна із нас є в стані вибрати, принаймні для себе, найбільш оптимальний з цих варіантів, а потім прикласти зусиль для втілення його в життя.

 

ТЕМА 3. ПОПЕРЕДНЄ ПЛАНУВАННЯ 01. Будь-який план починається з його нарисів. Наш ментальний план програмування майбутнього року не є винятком. І це буде завданням цієї теми та домашнім завданням, яке треба буде виконати до наступного дня занять.

ДРУГИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ: 18.00 – 21.00, вівторок 29 грудня 2020

ТЕМА 4. ПОПЕРЕДНЄ ПЛАНУВАННЯ 02.Повторення є матінкою навчання. І, додамо, програмування теж. Тому ще раз повторимо попередню вправу, але вже трохи інакше. Нам треба не тільки закріпити, але й розвинути Твою Велику Мрію.

 

ТЕМА 5. РЕТРОСПЕКТИВА 01. Минулий рік ще не закінчився, а в пам’яті Твоїй він не закінчиться ніколи. Які події цього року найбільш запам’ятались Тобі, а отже мають найбільше можливостей впливати на Твоє майбутнє. Давай переглянемо цей рік ще раз.

 

ТЕМА 6. РЕТРОСПЕКТИВА 02. Більш ніж очевидно, що серед подій минулого року є події якими Ти можеш пишатись. І це чудово! Нехай Твоя пам’ять запам’ятає їх добре. Втім, напевне не все було аж так добре: є речі, які варто було б не пам’ятати. Накажи своїй пам’яті їх забути!

 

ТЕМА 7. ТЕХНІКА ЗАБУВАННЯ. Що таке пам’ять і як вона працює? Як навчитись забувати. Домашнє завдання яке треба виконати до наступного дня занять – ментальна ревізія пам’яті.

ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ: 18.00 – 21.00, середа 30 грудня 2020

ТЕМА 8. МОЇ ЦІЛІ НА НАСТУПНИЙ РІК. Настав час почати програмування твої цілей. Наскільки добре Ти їх знаєш? Ти впевнений у цьому? Варто, мабуть, ще раз переглянути свої цілі та вибудувати їх ієрархію.  Зробимо це зараз – вибудуємо ієрархію цілей на папері та в голові.

 

ТЕМА 9. ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ВИРІШЕННЯ. Щоб досягти цілей треба буде вирішувати проблеми. І якщо Ти вже знаєш, які цілі для Тебе є найважливішими, то, мабуть, прийшов час розсортувати і проблеми. Що треба буде вирішувати в першу чергу. А що зможе й трохи почекати?

 

ТЕМА 10. ПЛАНУВАННЯ: ПЕРШЕ НАБЛИЖЕННЯ. Дот Нового року залишився один день, а тому сам час запланувати майбутній рік більш детально. Робимо це, а після виконання вправи, ще й записуємо свої враження так, щоб мрії почали перетворюватись у плани. Пора це зробити!

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ: 10.00 – 12.00, ЧЕТВЕР 31 грудня 2020

ТЕМА 11. МАГІЯ 01. Новий рік – це завжди час магії. І, хоч як би ми не хотіли у це вірити, - це все одно відбувається. Цьому, звичайно ж, є наукові пояснення, про які ми трохи поговоримо, але найголовніше – використаємо магію свята для досягнення поставлених цілей. Дві теми сьогоднішнього дня якраз і призначені для цього.

 

ТЕМА 12. МАГІЯ 02. Чари новорічної ночі – це зовсім не поетична метафора. Вони існують насправді. До Нового року залишились лічені години – тому не тратимо часу і діємо.

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

1544709557_santa-claus-at-computer.gif

П'ЯТИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ: 10.00 – 18.00, НЕДІЛЯ 03 січня 2021

ТЕМА 13. ВКЛЮЧАЄМО УЯВУ! Наша підсвідомість не розуміє слів – вона мислить метафоричними образами. Це її мова, і саме цією мовою треба пояснювати підсвідомості її завдання. Зробити це можна – це нескладно і, навіть, дуже цікаво.

ТЕМА 14. ВКЛЮЧАЄМО ІНТУЇЦІЮ! Інтуїція – була, є і буде ключовим чинником досягнення успіху. То давай створимо собі інструменти, за допомогою яких Ти зможеш перетворити свою інтуїцію з рідкісного гостя на вірну та ініціативну слугу.

 

ТЕМА 15. ВКЛЮЧАЄМО ЕНЕРГЕТИКУ! Енергія, у перекладі з давньогрецької означає дослівно здатність виконувати роботу. Цього року ця здатність Тобі знадобиться. Навчись підживляти своє тіло і свій розум додатковою енергією.

 

ТЕМА 16. ДІЛИМОСЬ СВОЇМ УСПІХОМ! Людина – не кішка, яка гуляє сама по собі. У кожного з нас є люди, які заслуговують на те, щоб розділити Твій успіх з тобою. Подумай про цих людей.

 

ТЕМА 17. ПРОГРАМУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО РОКУ. Техніка програмування, яку ми застосуємо, є простою, але надзвичайно ефективною. За умови, звичайно ж, що її виконано правильно. Всі наші попередні завдання були підготовкою до виконання програмування і ми їх успішно виконали. Отже програмуємо свій успішний 2021 рік!

 

ТЕМА 18. В ДОБРУ ПУТЬ! Великому кораблю – велике плавання. Тепер Ти знаєш, вмієш і зможеш подолати усі шторми і оминути всі підводні скелі на шляху свого корабля. Але досі, Ти був штурманом, який прокладав курс. Настав час стати капітаном…

bottom of page