ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!
в новий рік з успішними знаннями
тренінг мотивації успіху
14-17
січня 2021

В перші дні нового року ми, зазвичай, отримуємо привітання від друзів. Часом від дуже давніх і майже забутих друзів. Такі привітання гріють душу але й будять в нас почуття провини – як же я міг забути того, хто стільки добра мені зробив?

 

Вважай, що Метод Сільви – це один із тих Твоїх друзів, котрих забувати аж ніяк не варто. Тому традиційний новорічний тренінг цього року проходитиме під знаком методу Сільви. А що відбудеться він в саме Різдво, то без чудес, відомо, не обійдеться. Запрошую!

Мета тренінгу: отримання цікавих знань, створення важливих навичок, переживання позитивних емоцій.

Місце проведення: готель Карпатські Зорі, м. Яремче, Івано-Франківська область

Дата проведення: 13.00. 14 січня–

                                          13.00. 17 січня 2021

Тривалість: 25 годин

Вартість участі в тренінгу: 5 300 гривень

В вартість включено:

  • проживання в двомісних кімнатах з усіма вигодами  (гаряча вода, ТВ, Wi-Fi);

  • харчування (сніданок - шведський стіл + комплексний обід); 

  • цілоденний доступ до басейну, джакузі, сауни, спортзалу і фітнесцентру.

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!
новорічний мотиваційний тренінг
програма тренінгу

ДЕНЬ ПЕРШИЙ 14 січня 13.00.

ТОЧКА ВІДШТОВХУВАННЯ - МЕТОД СІЛЬВИ

Тема 1. МЕТОД СІЛЬВИ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Історія створення й розвитку Методу Сільви. Що відкрив Хосе Сільви? Для чого призначений Метод Сільви? Як правильно користуватися техніками Методу Сільви? Психотерапевтичні аспекти Методу Сільви. Стрес і його причини. Метод Сільви й стрес. Вправа 1. Класична медитація методу Сільви.

Тема 2. МЕТОД СІЛЬВИ - ПІДВОДНІ КАМЕНІ. 

Чому техніки Методу Сільви виходять не завжди, не у всіх і не завжди з очікуваним результатом? Метод Сільви через призму сучасних психологічних знань. Як підвищити ефективність використання технік Методу СільвиВправа 2. Класична медитація методу Сільви - глибока релаксація

Тема 3. МЕТОД СІЛЬВИ - ІНСТРУМЕНТИ - МЕДИТАЦІЯ.

Структура класичної медитації Хосе Сільви . Автогіпноз і значення установок медитацій. Як зупинити потік думок? Образне й вербальне мислення: у чому різниця? Відключення внутрішнього діалогу. Поняття внутрішньої тиші. Вправа 3. Класична медитація методу Сільви - створення внутрішньої тиші.
 

Тема 4. МЕТОД СІЛЬВИ - ІНСТРУМЕНТИ - УЯВА.
Що таке уява? Як працює уява? Навіщо потрібно уява? Як використовувати уяву? Уява, як інструмент впливу на неусвідомлену частину людського мислення. Модальності уяви. Уява й концентрація уваги. Вправа 4. Класична медитація методу Сільви - використання уяви для концентрації уваги.
 
Тема 5. МЕТОД СІЛЬВИ - ІНСТРУМЕНТИ - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ.
Що таке візуалізація? Різниця між уявою й візуалізацією. Створення образів. Внутрішній театр - моделювання ситуацій. Візуалізація, як ключ до розуміння сутності Метод СільвиВправа 5. Техніки розвитку візуалізації
 
Тема 6. МЕТОД СІЛЬВИ - ІНСТРУМЕНТИ - ІНТУЇЦІЯ.
Що таке інтуїція? Інтуїтивне й логічне мислення, як їх розділити? Канали вступу інтуїтивної інформації. Потік вільних асоціацій. Інтуїтивно-логічне мислення. Алгоритм отримання інформації за допомогою інтуїтивного мислення. Практичне використання технік інтуїтивно-логічного мислення. Вправа 6. Техніки розвитку інтуїції.

ДЕНЬ ДРУГИЙ 15 січня 10.00.

ВІД МЕТОДУ СІЛЬВИ ДО ЩАСТЯ - ТЕХНІКИ ПРОГРАМУВАННЯ СИТУАЦІЙ


Тема 7. ПОСТАНОВКА ЦІЛЕЙ.
Що таке ціль? Емоції й розум. Чому виникають бажання? Емоційні потреби й способи їх задоволення. Шлях Троянди й Шлях Каменю. Техніки програмування досягнення. Обмежуючі переконання і як їх подолати? Вправа 7. Зняття обмежень.
 
Тема 8. ПОНЯТТЯ ІСТИННОСТІ ЦІЛЕЙ.
 Я прагну чи мною прагнуть? Що таке дійсне Я? Поняття субособистостей. Скільки нас живе в мені? Чому люди не досягають поставлених цілей? Що таке лінощі і депресія? Яких цілей потрібно досягати? Чи існує  життєва місія? Вправа 8. Визначення власних субособистостей.
 
Тема 9. САМОМОТИВАЦІЯ.
Що таке мотивація? Батіг і пряник - два полюси класичної мотивації. Мотивація страхом. Мотивація задоволенням. Використання керованого уяви й емоційних станів для самотивації. Помилки й "підводні камені" самотивації. Усвідомлена поведінка в самомотивації. Вправа 9. Самомотивація.
 
Тема 10. ЗМІНА ХАРАКТЕРУ.
Що таке характер? Як створюється характер людини? Структура характеру. Субособистості й характер. Гармонізація особистості. Асоціація й дисоціація - психотехнології зміни характеру. Вправа 10. Моделювання особистості.

Тема 11. ВИБІР ЦІЛЕЙ.
Пентаграмма цілей. Ієрархія цілей. Логіка й алгоритм вибору цілей. Внутрішній саботаж досягнень цілей - робота із субособистостями. Яким я повинен бути для того, щоб досягти цілей? Що я здобуваю й що віддаю в шляху до досягнення цілей? Закон обміну. Вправа 11. Вибір цілей.
 
Тема 12. РОБОТА ЗІ СТРАХАМИ.
Що таке страх? Навіщо потрібний страх? Чого ми боїмося? Робота страху. Керування страхом. Використання енергії страху. Техніки подолання страху. Вправа 12. Подолання страху.


Тема 13. КЕРОВАНЕ МИСЛЕННЯ (1).

Ще раз про структуру особистості. Створення службових субособистостей. Робота із субособистостями. Практичні техніки керування мисленням. Вправа 13. Створення службових субособистостей.

Тема 14. КЕРОВАНЕ МИСЛЕННЯ (2).

Наробіток практичних навичок керування службовими субособистостями. Вправа 14. Використання службових субособистостей.

Тема 15. ПРОГРАМУВАННЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ.

Програмування досягнення цілей. Бути або мати: що важливіше? Що я хочу мати і яким мені для цього потрібно бути? Яким я хочу бути й що мені для цього потрібно мати? Вправа 15. Програмування цілей.


ДЕНЬ ТРЕТІЙ 16 січня 10.00.
ДЕНЬ ЕНЕРГІЇ

Тема 16. ЖИТТЄВА ЕНЕРГІЯ (1).

Вітальна енергія - що це таке й звідки вона береться? Техніки енергетичного підживлення. Воля до життя - досягнення. Пошукова реакція й сприятливий вплив стресу. Цілі, що створюють енергію. Вправа 16. Енергетична вправа.

 

Тема 17. ЖИТТЄВА ЕНЕРГІЯ (2).

Симпатична й парасимпатична нервові системи. Їхня роль у створенні енергетичного балансу. Керування енергетикою тіла.  Вправа 17. Енергія Землі і Неба.

 

Тема 18. ЩО ТАКЕ ЩАСТЯ?

Що таке щастя? Щастя, з фізіологічної точки зору. Поняття адаптації. Механізми адаптації. Роль емоцій в адаптації. Самостимуляція й самомотивація організму. Вправа 18. Створення власної моделі щастя (1).

 

Тема 19. МЕНТАЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ  (1).

Уява, як інструмент створення майбутнього. Передбачення майбутнього. Страх майбутнього і його подолання. Моделювання власного майбутнього.  Вправа 19. Створення власної моделі щастя (2).

Тема 20. МЕНТАЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ (2).

Проблеми ментального моделювання. Чому не всі моделі спрацьовують. Як підвищити ефективність  програмування? Підтримуюча робота з ментальним програмуванням. Вправа 20. Створення власної моделі щастя (3).

Тема 21. ПРОГРАМУВАННЯ ЩАСТЯ.

Усвідомлене інтуїтивно- логічне мислення. Алгоритми щасливого життя. Швидка адаптація до змін. Випереджальна адаптація. Егоїзм і альтруїзм.  Вправа 21. Програмування щастя.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ 17 січня 10.00. 


Тема 22. ДОПОМОГА БЛИЗЬКИМ ЛЮДЯМ.

Що таке любов до близького? Енергія любові. Стратегія конкуренції й стратегія приєднання. Сила толерантності. Як використовувати енергію любові? Вправа 22. Енергія любові.

 

Тема 23. ЗА МЕЖАМИ.

Приховані можливості людської психіки. Що можеш Ти? Вправа 23. Мої можливості.

 

Тема 24. ЗАВЕРШЕННЯ ТРЕНІНГУ. 
Вправа 24. Колективна енергетична вправа.

 

мова тренінгу
на бажання групи
Підпишись, щоб отримувати новини!
+38 066 30 10 112 (viber, whatsapp. line, telegram)